Spotkanie autorskie z Robertem Biedroniem

4 września 2017 r. przy pełnej sali widzów, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach, odbyło się spotkanie autorskie z Robertem Biedroniem.
Spotkanie dotyczące książki „Pod prąd”, będącej wywiadem-rzeką przeprowadzonym przez Magdalenę Łyczko z Prezydentem Słupska, poprowadziła Joanna Kalisz-Dziki Dyrektor MBP w Gorlicach. Wydarzenie cieszyło się z dużym zainteresowaniem gorliczan, którzy chętnie zadawali pytania i aktywnie uczestniczyli w rozmowach.

Gorlice Robert Biedroń odwiedził w związku z VI Spotkaniem progresywnych prezydentek i prezydentów, burmistrzów i burmistrzyń w Gorlicach w dniach 2-4 września.
Robert Biedroń - absolwent politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Konsultant organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą. Jest pomysłodawcą i prezesem Kampanii Przeciw Homofobii. W 2011 roku wybrany na posła ziemi gdyńsko-słupskiej. Robert Biedroń – polski polityk, działacz na rzecz osób LGBT i publicysta. Założyciel i w latach 2001–2009 prezes Kampanii Przeciw Homofobii, od 2011 do 2014 poseł na Sejm VII kadencji, od 2014 prezydent Słupska.

Jak mówi o sobie: „Jestem chłopakiem z Krosna, któremu często idąc pod prąd udaje się spełniać swoje marzenia. Liderem, który umie prowadzić dialog i pociągać za sobą ludzi. Synem, bratem, kolegą i w końcu też partnerem Krzyśka. Człowiekiem kochającym i szanującym naturę, z empatią patrzącym na los zwierząt. Politykiem, który kocha Polskę, stawia na zrównoważony rozwój, nowoczesne, uczciwe państwo dające równe szanse każdemu, wspierające edukację i kulturę, zapewniające bezpieczeństwo i rozwój. Ale przede wszystkim jestem i zawsze będę sobą, Robertem Biedroniem.”

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Wróć do newsów